Gipsy Rádio informuje ...

RYTMUS vs. MARPO – od začátku až do konce …

img
Pro
28

Mají to za sebou. A ještě pár dnů budou svoji přestřelku v ringu cítit i vidět. Šest kol boxu Marpa s Rytmusem neskončilo bez šrámů v obličeji. Nakonec před vyprodanou O2 arenou na galavečeru XFN vyhrál na body Marpo. „Ve druhým kole byl nahulenej, ale klobouk dolů, že vydržel. Byly to neskutečný bomby,“ uznal vítěz kvality soupeře.

Druhé kolo bylo klíčové pro celý duel. Rytmus zvládl tři počítání, sok ho nedokázal dorazit. „Tam byla velká krize, ale ustál jsem to. Měl jsem štěstí, viděl jsem ve třetím kole, že se vybouchal, tam jsem se vzchopil a řekl si, že do šestého kola to odboxuju,” zhodnotil duel vybarvený Rytmus.

Marpo si před dvěma měsíci zlomil čtyři žebra, tenhle problém musel zůstat utajen. K tomu cítil i rozbité klouby. Přesto si celý večer a zápas užil. „Měl jsem pocit, že je dneska Nagano. Hnal jsem se za K.O., strašně jsem si to užil, tahle noc je jen jednou za život.

zdroj Sport.cz

MARPO PŘIJAL VÝZVU |RYTMUS VS MARPO

 

 

Publikováno 25. 12. 2018

Zajímavosti jednoduše

„Jdu prostě válčit a nebudu dělat tyátr okolo, i když to lidi láká, kašlu na to, chci být za sebe,” jede si Marpo na své vlně. Rytmus bere zápas jako výzvu, kde jde proti zkušenějšímu, nervozitu ale necítí. „Třičtvrtě roku se připravuju každý den. Takto jednoduše k tomu přistupuju celý život.”

MARPO O ŘEŽBĚ S RYTMUSEM: Klobouk dolů před ním, že vleze do ringu

 

 

 

Rytmus vs Marpo -XFN (celý zápas)

 

 

zdroj :

youtube.com

www.sport.cz

foto google.com (interbet)

https://isport.blesk.cz

Blog

Pořady Gipsy Rádio

Soutěže

[lbg_audio8_html5_shoutcast settings_id=’3′]