Gipsy Rádio informuje ...

Norbert Hmilansky – vydírán hackerem chtěl 10 000 tisíc …

img
Pro
05
Norbert vydírá člověk chtěl po něm 10 000€ Norbert  odmítl zaplatit tak video zveřejnil !!! …Hned na úvod bych chtěl napsat že lidi nějak rychle zapomínají na to co Norbert udělal dobrého pro lidi  jaký je to člověk kolik udělal live a bilo vidět že je citliví ale i nebylo výjimkou že se dokázal rozčilit a vynadat třena Milošovi Zemanovi a proč hlavně kuli naší komunitě a jak mu to teď vracíme ? musíme si také uvědomit kolika lidem pomohl a kolik energie a času vynaložil pro druhé lidi …

 

Musím říct že reakce lidí mě dost zaskočili přeci nikoho nezabil nebo nezbil a podobné věci a tím nechci zlehčovat co je na videu ale na druhou stranu denně vidíme na internetu horší věci a že vás pohoršuje nahota ? když by to udělal kdo kaliv jiny asi by se to tak neřešilo každopádně je fakt že můžete namítnout že nás reprezentuje ! ano je to možné ale myslím že tam je kámen úrazu , já jsem s Norbertem mluvil je mu samozřejmě líto co se stalo nikdy se mu to nestalo ale opravdu dva dny pití alkoholu člověka dostane když se k tomu připočítá stres z live co každou chvilku někdo dělá a v nich ho napadá uráží obvinuje  tak zaručeně musí přijít něco jak jsme viděli prostě psychicky to už nevydržel .

 

Možná by jsme se měli zamyslet spíše samy nad sebou jak by jsme se zachovali pod takovým tlakem my ?  tohle
asi určitě ne ale každý pod tlakem a stresem reagujme jinak teď zrovna pomáhal a snažil se vybrat a zorganizovat sbírku  .

 

Ale když už se stalo a člověk procitne nedokážu si představit jak mu asi je … Jedno je jisté a to oceňuji že měl odvaho jít do live a vyjádřit se to chtělo opravdu odvahu .

ZASTAVUJEME ZBERKU US MI NEPOSIELAJTE PENIAZE NA ÚČET …..NH

Zveřejnil(a) Norbert Hmilansky dne Úterý 4. prosinec 2018

 

A lidi co komentují nadávají a hrubě ho urážej by si měli uvědomit že to byl čin opilého člověka a opravdu tahle epizoda  dokáže zničit vše dobré co pro naší komunitu udělal ? já si to nemyslím i když první chvíli to bylo i pro mě šokujíc a jak já říkám hodně přes čáru i tak vidím v tom člověku pořád toho hodného člověka který se snaží udělat pro naší komunitu maximum a to i na úkor rodiny a to by jsme si měli uvědomit než značném někoho odepisovat !

 

Mnoho z nás se vyjadřuje na live distancuje se on něho odsuzuje ho mají strach že se ho to dotkne , najednou každý začal obvinovat Norbert že krade peníze ze sbírek , že byl zavření atd …

 

Mě udivuje že některá se dokonce někdo pokusí této situace využít pro svůj prospěch nebo dokonce se obohatit …  a teď se konečně dostáváme k tomu vydírání …
Norbert hned po vysílaní video stáhnou ze svého profilu bohužel někdo byl rychlí a video si stáhnu a začal sním vydírat Norberta kontaktoval ho a chtěl po něm 10 000 tisíc a polovinu chtěl hned do hodiny jinak že video zveřejní  Norbert odmítnul a jak vyděrač slíbil video se opravdu začalo šířit já si myslím že to je hyenizmus když člověk chce vydělat na neštěstí druhého .

 

Prosíme všechny kdo by znal zde ofocení profil a věděl by kdo to je prosím kontaktujte nás na radiog6@email.cz nebo na facebookovém profilu .

 

Profil (účet) byl vymazán ale zde jeho foto pomozte odhalit vyděrače který zneužil situaci a chtěl se obohatit na naštěstí jiného člověka .

Norbert vydírá tento člověk chtěl po něm 10 000€ Norbert  odmítl zaplatit tak video zveřejnil …

 

Co dodat na závěr jen že já osobně doufám že svou aktivitu v oblasti pomoci neskončí byla by to škoda a ztráta pro ti naše potřebné

 

Paulus Paul
https://gipsyradio.cz
radiog6@email.cz

Rozhovory

Pořady Gipsy Rádio

Soutěže

[lbg_audio8_html5_shoutcast settings_id=’3′]